fbpx
Дозвілля
«Жахлива мати в аеропорту». Подумайте, перш ніж судити!

Як легко ми оцінюємо інших людей! І вказуємо на їхні помилки, навіть уявні… Історія Моллі, з якої соціальні медіа зробили «жахливу матір», є прикладом.

Наклеп — це гріх, який полягає в тому, що про інших погано говорять, або у виявленні їхніх недоліків і помилок без будь‑яких законних підстав. На жаль, у соціальних медіа занадто легко доходить до нападок на невідомих осіб, що позбавляє їх доброго імені.

Погана мати?

Мішенню такого «полювання на відьом» стала недавно Моллі Ленсінг. Її фото облетіло віртуальний світ. На ньому можна побачити Моллі, яка сидить на лавці, а біля її ніг на пелюшці, на підлозі аеропорту, лежить двомісячна донька. Мільйони користувачів інтернету оцінили жінку як негідну, нечутливу, божевільну і жахливу матір.

То що ж сталося в аеропорту?

«Delta Airlines» незабаром виступили із заявою, взявши на себе відповідальність за ситуацію. Моллі мала заброньоване місце на рейс, що був скасований. У перевізника закінчилися ваучери, щоб заплатити за розміщення в сусідньому готелі. Тому в Моллі не було вибору: вона разом із маленькою донькою ночувала на підлозі аеропорту.

Фотографію, яка викликала медіа‑самосуд, було зроблено наступного дня (!), коли втомлена чеканням на перенесений політ Моллі дзвонила до батьків. Вона просила їх приїхати за нею та її донькою в аеропорт.

Читайте також: Я ВТРАТИЛА НЕВИННІСТЬ У 16 РОКІВ…

Хороша мати!

Давайте спробуємо це собі уявити. Жінка спала на підлозі поруч із дитиною. Вона прокинулася і взяла телефон, щоби зробити дзвінок. Саме в цей момент з’явився хтось, хто сфотографував її та розповсюдив зображення у соціальних мережах із відповідними коментарями.

Недобросовісна дія не була би такою успішною, якби люди не допомогли в поширенні фотографій Моллі та не долили б олії у вогонь наклепу. А достатньо було трохи подумати, що саме стоїть за фотографією. Можливо, історія, яка б виправдала поведінку матері?

Джерело.

Реклама

facebook