fbpx
Події
Жaхлuва ДTП під Черніговом: названо несподіваного вuнyвaтця зaгuбeлі матері та двох діток (відео)

Глава ГО “Національна платформа безпеки руху” Олексій Павловський упевнений, що жaхлuва ДTП на Чернігівщині, у якій зaгuнyла 28-річна Тетяна Доломанська і дві її маленькі доньки, сталась через безвідповідальність матері. Жінка разом із дітьми переходила дорогу в недозволеному місці.

Так, під час ефіру на ObozTV він заявив: “Мати повела себе безвідповідально, на жаль”.

“Потрібно було йти там, де безпечно. Вона повела дітей через дорогу, не переконавшись, що ніде не їде автомобіль”, – зазначив експерт.

Під час бесіди ведучий звернув увагу Павловського на те, що у Доломанської не було вибору в зв’язку з відсутністю пішохідного переходу.

Читайте також: ДУЖЕ ЛЮБИЛА ДОЧОК: ЩО ВІДОМО ПРО ЖІНКУ ТА ЇЇ ДІВЧАТОК, ЯКІ ЗAГUНYЛИ У CТРAШНIЙ ДTП НА ЧЕРНІГІВЩИНІ (ФОТО)

“Правила дорожнього руху чітко говорять – переходити дорогу в недозволеному місці заборонено. Чому поблизу не було пішохідного переходу – це вже друге питання”, – пояснив активіст.

Павловський припустив, що водій хоч і не міг запобігти aвapії, “швидше за все, він буде сидіти в тюpмі”.

“Люди поводяться безвідповідально. Якщо ми бачимо, що це траса і повороту не видно, ми повинні розуміти ризики і наслідки, які можуть статися”, – додав він.

facebook