fbpx
Події
Зеленський посмертно нагородив 4 загиблих поліцейських з Черкас

У своєму вечірньому зверненні до українців президент Володимир Зеленський повідомив, що підписав укази   №848/2022 і №849/2022 від 8 грудня про посмертне нагородження 4 поліцейських, які загинули на Херсонщині.

“Вони робили все для безпеки українців. Вже повертаючись після виконання одного із завдань – коли вилучили зброю та боєприпаси зі сховища окупантів, залишених на Херсонщині, – поліцейські потрапили до мінної пастки. І це та форма російського терору, якій доведеться ще роками протидіяти. Терористи свідомо намагаються залишити по собі якнайбільше смертельних пасток. Закопаних “фугасів”, розтяжок, замінованих будівель, машин та інфраструктури”… – зазначив Зеленський.

Президент також наголосив, що мінний терор ще більш підлий, ніж ракетний.

“Я впевнений: це буде серед пунктів звинувачення проти Росії за агресію саме мінний терор. Який навіть ще більш жорстокий і підлий, ніж ракетний, бо немає такої протимінної системи, яка могла б знищити хоча б частину загрози, як це робить наша ППО”. І я вдячний усім нашим партнерам, які допомагають Україні з протимінною роботою. Дякую всім, хто посилює нашу державу та допомагає нашим людям! Вічна пам’ять кожній та кожному, хто віддав своє життя за Україну!” – сказав президент України.

Як повідомив президент, в Україні зараз понад 170 тис. квадратних кілометрів замінованої території.

 

You cannot copy content of this page