fbpx
Події
Зеленський озвучив причину, яка може остаточно покласти край перемовинам з росією

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі у Києві з українськими журналістами 16 квітня заявив, що знищення українських військових у Маріуполі знижують шанси на перемовини з Росією.

“Чим сильнішими ми будемо, тим кращий у нас буде результат на цих переговорах. Чим більше у нас буде Бородянок, тим менше шансів, що ці переговори в принципі будуть. Вони самі (росіяни, – ред.) роблять, мені здається, великі помилки. Знищення наших хлопців у Маріуполі, що вони зараз роблять, остаточно може поставити крапку на будь-яких форматах переговорів. Це їх велика помилка – якщо вони дійсно кажуть, що хочуть це закінчити”, – наголосив президент Володимир Зеленський.

Він також зазначив, що Україна не буде торгувати власними людьми та територіями, але змушена погоджуватися на перемовини заради зупинення війни.

“Глухий кут, тому що дивіться, ми ж не торгуємо територіями і нашими людьми. Ми розуміємо, що перемовини потрібні для того, щоб захистити державу і закінчити війну. Але ціна цих питань… Ось і все”, – зазначив Зеленський.

Фото: скрін

04/16/2022