fbpx
Події
Бажання здійснилося: історiя про тe, наскільки близькими є віднoсини між пoліцією та грoмадою в Америці

Мрію хлопчика з України допомогли втілити поліцейські США.

Хлопчик Кирило, який кілька місяців тому прибув із родиною з України до США, настільки хотів стати поліцейським і так багато говорив про це, що його бажання зрештою здійснилося.

«Сьогодні поліцейський Алміґґаббер із відділу співпраці із громадою прибув на зупинку шкільного автобуса, щоб побажати Кирилові Кирії щасливого 8-го дня наpoдження. Родина Кирія прибула до США з України 6 місяців тому, Кирило розповів своїй мамі, що мріє стати працівником поліції», – повідомляє офіційна сторінка поліції округу Монтґомері, що у штаті Меріленд поблизу Вашингтона.

Американські правоохоронці приділяють чималу увагу розбудові відносин із громадами, в яких працює поліція.

Наприклад, для столиці США типовими заходами є пікніки, які громади організовують разом із відділками поліції, щоб краще ознайомити громадян з тими, хто їх охороняє; обходи вулиці, які вважають проблемними; спільні веломандрівки із поліцейськими та багато іншого.

Такі заходи також мають на меті розвіяти упередження щодо діяльності правоохоронців, які можуть існувати у людей, і навпаки.

Мати Кирила Ксенія на своїй сторінці у фейсбуці розповіла подробиці про несподіваний подарунок, який отримав Кирило.

«Іменинник так довго мріяв стати поліцейським! Насправді він переконаний, що він уже справжнісінький поліцейський, і з ранку до вечора не знімає свою фуражку», – розповіла мати.

Читайте також: МЕРЕЖУ ОБУРИЛО ВІДЕО, ДЕ ДВІ ЖІНКИ З ЧОТИРМА ДІТЬМИ, ПЕРЕБІГАЛИ ШЕСТИСМУГОВУ ДОРОГУ В СТОЛИЦІ (ВІДЕО)

За словами мами Кирила, вона з подругою придумали запросити на день наpoдження Кирила справжнього правоохоронця. Поліція Монтґомері негайно відгукнулась на лист матері.

«Сьогодні шериф зустрів Кирила на зупинці шкільного автобуса. Мого хлопчика так переповнили почуття, що він не зміг сказати ні слова (незвично для нього!). Шериф дозволив йому посидіти у поліційному авто і провів його за руку до нашої будівлі. Кирило дуже радів та пишався, а ще отримав багато сувенірів», – розповіла Ксенія.

«Просто хочу поділитися з усіма цією історією про те, наскільки близькими є відносини між поліцією та громадою в Америці», – написала мати Кирила Кирії.

Джерело.