fbpx
Події
Здається, ура! В Україні скасують один із найпроблемніших податків

Доля одного із найпроблемніших податків – на прибуток – в Україні вже вирішена: бізнес і влада практично домовилися про заміну його податком на виведення капіталу.

Про це повідомив заступник міністра фінансів України Євген Капінус, передає UBR.ua.

“Є багато аргументів за і проти. Робоча група прийшла до висновку, що для реалізації на практиці таких істотних змін бізнесу потрібен час. Тому ми домовилися, що введення податку на виведення капіталу можливе не раніше 2018 року. Протягом першого півріччя наступного року можна все відпрацювати і дати ще півроку бізнесу на вивчення нових правил”, – повідомив Євген Капінус.

Виведення капіталу умовно можна розділити на вивід за кордон і всередині країни. З виведенням грошей за кордон все більш-менш ясно – його потрібно обмежувати. Щоб бізнес показував реальний прибуток, потрібно, щоб він сам по собі не був об’єктом оподаткування.

“Зараз дуже важко провести деофшоризацію. Зокрема тому, що бізнес використовує вже не класичні офшори, а цілком респектабельні юрисдикції з більш низьким оподаткуванням. Тобто стимул для виведення грошей за кордон залишається”, – пояснив Ілля Несходовський.

Читайте також:УРЯД КАРДИНАЛЬНО ЗМІНИВ РОЗКЛАД СВЯТ НА 2017 РІК

Джерело.