fbpx
Події
Збройний конфлікт в Одесі: стало відомо, що насправді відбулось у готелі (відео)

В готелі Villa le Premier в Одесі трапився конфлікт між двома співвласниками, які не можуть поділити між собою готель. Переговори велися в день, однак ближче до вечора він зайшов у глухий кут і сторони перейшли до більш рішучих дій.

Про це пише місцеве видання “Таймер”.

Кожна з груп конфлікту найняла приватну охоронну фірму. Одні вирішили скористатися допомогою охоронців з Дніпра, інші найняти одеситів – фірму “Олімп-Юг”. Збройні сутички виникли між охоронцями.

За даними журналістів, охоронці з Дніпра забарикадувались в готелі і відмовилися пускати туди опонентів. А коли ті спробували прорватися силою, один з дніпрян кілька разів вистрелив з рушниці у повітря.

Однак, поліцію повідомили про те, що, мовляв, група озброєних осіб захопила готель, взяла заручників.

“Чутки про захоплення заручників виявилися дещо перебільшеними. Точніше, персонал і гості готелю і справді виявилися ніби в заручниках у учасників розбірки, проте цілеспрямовано загрожувати їм в якось своїх цілях ніхто не намагався”,– пише видання.

Зараз охоронці вже здались поліції. Учасники бійки затримані. Під час сутичок деякі з них отримали поранення, проте їх життю нічого не загрожує.

Читайте також: В Одесі сталася жахлива стрілянина: зловмисники захопили готель (відео)

Джерело.