fbpx
Дозвілля
Заздрість взяла їх у полон: астрологи назвали три знаки зодіаку

З давніх часів заздрість вважалася справжньою вадою і навіть гріхом. Однак дослідження сучасних психологів і астрологів з’ясували, що такий прояв почуттів досить благотворно впливає на нашу свідомість і духовне зростання.

Згідно зі спостереженнями астрологів, заздрісність – це стійка риса характеру, що найчастіше зустрічається у трьох знаків зодіаку. Декого з них вона змушує бути кращим, ніж інші, ґрунтуючись на конкуренції, а інших – страждати через найменший успіх оточуючих.

Хочете дізнатися більше про себе, своїх знайомих, друзів або родичів? Тоді швидше знайомтеся з наведеною нижче інформацією!

Близнюки. Люди, народжені під сузір’ям Близнюків, відрізняються зайвою дратівливістю і ворожістю до чужих успіхів. Вони заздрять будь-якій хорошій події, що сталася зі знайомим, другом або родичем, і при цьому не вміють і не бажають цього приховувати. Особливо гостро Близнюків “душить жаба”, коли вони бачать, що комусь пощастило з матеріальними благами.

Дуже часто, бачачи успіх будь-якої людини, Близнюки забувають про всі свої досягнення і починають вважати, що вони гірші за всіх. У цей момент вони викреслюють з пам’яті, що для досягнення цілей недостатньо везіння або особливого таланту, а найважливішою складовою на шляху до своєї мрії є наполеглива праця і робота над собою.

Близнюкам необхідно частіше згадувати про те, що для досягнення успіху важлива щоденна праця і завзятість. Їм варто уникати порівняння себе з оточуючими – в іншому випадку це принесе лише деструктив.

Стрілець. Люди, народжені під сузір’ям Стрільця, досить часто відчувають заздрість, але вона, на відміну від почуттів Близнюків, досить нейтральна. Це означає, що для представників цього знаку зодіаку успіх знайомої людини, не стане величезною трагeдiєю, але і порадіти за них їм буде складно.

Заздрість лише загартовує Стрільців. Вони мотивуються на нові звершення, черпають ідеї для натхнення від оточуючих і досягають більшого, порівнюючи себе з іншими.

Рак. Психологія Раків в питанні заздрості вважається двоякою. Все тому, що “жаба” приходить до представників цього знаку зодіаку тільки тоді, коли у них дуже поганий настрій.

У звичайний день Рак і не помітить, що у його друга справи йдуть набагато краще, ніж у нього. Однак, якщо представник цього знаку зодіаку злий або засмучений, йому дуже легко почати заздрити всім оточуючим через незначні причини.