fbpx
Дозвілля
Завжди разом: дівчинка весело проводить час з собакою, якого сім’я взяла з притулку

Дівчинка, яку звати Рейвен, не розлучається зі своїм собакою Джеком з раннього дитинства. Вони завжди разом. Мама дівчинки – фотограф, тож робить знімки, на яких видно, як донька весело проводить час з домашнім улюбленцем і який між ними нерозривний зв’язок.

“У той день, коли я привезла Рейвен додому з пологового будинку, Джек, наш чарівний пес, миттєво закохався у неї. Також собака жодного разу не залишав мене під час вагітності. Сьогодні він продовжує бути поруч там, де б тільки донька не була”, – розповіла мама дівчинки.

Мама також поділилась, що це не вони вибрали Джека, а він їх.

“Коли ми приїхали до притулку для тварин, щоб допомогти співробітникам вигулювати собак, Джек вдав, що в нього болить нога, і нам довелося нести його на вулицю на руках. І він так дивився на нас, коли ми принесли його назад у клітку… А потім він якимсь чином із неї вибрався і помчав нас шукати, ухиляючись від співробітників притулку. Як ми могли не забрати його з собою?” – згадує жінка.

Сьогодні, що б не робила дівчинка, Джек завжди поруч. Мама навіть створила нову фотосерію під назвою «Історія Рейвен і Джека». Фото міцної дружби дуже зворушили користувачів соцмереж.

 

Фото: brazillart.com