fbpx
Події
Завидний холостяк Холодницький розповів, що заважає йому зустріти кохану (відео)

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький підказав дівчатам, де з ним можна познайомитися. Як відомо, у головного антикорупціонера дружини поки немає, тож у жінок є всі шанси зустрічатися із завидним холостяком. Холодницький до вишуканих ресторанів, тим більше до клубів, не ходить. Натомість, запевнив антикорупційний прокурор, його можна побачити у популярному закладі швидкого харчування.

“Зарплата наче дозволяє, але іноді просто хочеться прийти у звичайний McDonald’s. І ті всі ресторани, і всі ті вишукані страви – я до них ніколи не звикав і не звикну. Тому там точно, у дорогих елітних закладах, мене шукати не варто”, – прокоментував Холодницький.

Також керівник САП розповів, як на нього реагують люди, коли бачать просто на вулиці.

“У спину каміння поки що не кидають”, – коротко відповів Холодницький і додав, що у нього є державна охорона.

“І це ще одна перешкода, щоби влаштувати особисте життя”, – пожалівся антикорупційний прокурор.

Окрім того Холодницький відверто розповів про своє майно. Так, керівник САП зізнався, що у нього є двокімнатна квартира у Вишневому, а згодом він планує придбати автомобіль.

“Живу у двокімнатній квартирі. Цікаво було деяких псевдорозслідувачей слухати, коли заявляли, що живу в елітному районі Вишневого. Це те ж саме, що сказати в елітному районі Троєщини. Місто Вишневе це не Київ, це передмістя. Двокімнатна квартира, будинок 2012 року побудови. Загальна площа 61 квадратний метр. У мене був Mitsubishi Outlander 2007 року. Цей автомобіль я продав, трохи доклав і зараз планую в грудні придбати інший автомобіль. Це Volkswagen Touareg 2013 року. На новий грошей немає”, – поділився Холодницький.

Читайте також: Холодницький відреагував на 2-мільйонний хабар від нардепа-втікача Онищенка

Джерело.

facebook