fbpx
Авто
Завтра перетнути кордон з Польщею буде важче

10 грудня українські власники автомобілів з іноземною реєстрацією планують провести чергову мирну акцію протесту на одному із пунктів пропуску через україно-польський кордон. За допомогою соціальних мереж організатори закликають всіх небайдужих приєднатись до акції, яка відбудеться поблизу КПП «Шегині».

Активісти вимагають, щоб влада прийняла законопроект про зрівняння іноземців та резидентів України в правах на ввезення авто з Євросоюзу. Окрім цього, вони хочуть, аби урядовці встановили точну суму, яку громадяни України повинні заплатити за можливість не розмитнювати свій автомобіль і їздити на території держави впродовж року без обов’язкового виїзду за кордон. Серед їхніх вимог також амністія для тих, хто протермінував виїзд за межі України.

В планах активістів – перекрити дорогу, що веде до КПП «Шегині» шляхом постійного пересування людей через пішохідний перехід. Протест в розпочнеться об 11 ранку. Водночас організатори не уточняють на скільки часу вони планують заблокувати проїзд до кордону з Польщею.

Читайте також: Твій зріст розповість про тебе багато нового: готовий дізнатися правду?

Джерело.

facebook