fbpx

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр пояснила, чому мобілізують українців, які не мають військової підготовки

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook. Ганна Маляр наголосила: для оборони української держави від російського агресора необхідні всі, кого мобілізують.

Маляр заначила, що згідно з законом, чисельність Збройних сил 261 тисяча, з яких військових – 215 тисяч. Вони захищають 1800 кілометрів фронту і 42 мільйони людей.

“5 речей, які треба знати про цю війну

1. Ця війна завідомо програшна для РФ незалежно від того, скільки вона триватиме. Саме тому дії РФ ірраціональні – бо вони пішли війною проти держави та армії, які вже 8 років ефективно стримували їхнє просування вглиб території України.

2. Ми були готові до цієї війни наскільки нам дозволяли наші спроможності. Саме тому ворог не зміг миттєво досягти своїх цілей і Збройні сили зупинили наступальну активність ворога.

3. Це не просто війна. Це наша історична місія – перемогти одвічного ворога. Зараз ми на піку нашої сили та єдності. Тож, є шанс нарешті поставити крапку на імперських амбіціях РФ.

4. Згідно закону чисельність Збройних сил 261 тисяча, з яких військових – 215 тисяч. Вони захищають 1800 кілометрів фронту і 42 мільйони людей. У воєнний час до цих 215 тисяч додаються мобілізовані особи.

Згадайте ці цифри коли будете писати пости і коментарі з питанням, чому вас мобілізовують, якщо ви не тримали ніколи зброю у руках. Військово-обліковим спеціальностям вчать від 5 до 15 днів. І сьогодні для оборони держави потрібні всі, кого мобілізовують.

5. Ця війна буде тривати певний час. Бо чим масштабніша ціль, тим більше зусиль і часу піде на її досягнення. Тому налаштуйтесь на шлях до перемоги. Припиніть хвилюватись і нервувати, почніть нормально спати і за можливості займайтесь фізичними вправами – бо для досягнення перемоги вам потрібні сили.

І насамкінець – складіть список речей, які ви повинні зробити в першу чергу після перемоги”, – написала вона.

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page