fbpx
Події
Застрягли в 1993: Продюсер з РФ назвав російські новорічні телешоу зануренням у пекло (відео)

Продюсер з РФ Максим Фадєєв висловився про переглянуті новорічні шоу. 48-річний музикант прийшов в жах від кількості вульгарності та дурості у святковому ефірі. Про це він написав на своїй сторінці в Instagram. Фадєєв зазначив, що не зміг додивитися жодне музичне шоу на російських федеральних каналах і назвав їх “зануренням в пекло”.

“Таке відчуття, що у керівництва Першого та Другого каналу світ застиг в 1993 році. Неможливий репертуар, лубкова картинка, моторошні жарти і все це – просто занурення в пекло! Я щиро боявся переключити на Перший або Другий канали, щоб не потрапити в “минуле”, на сільський концерт по заявках з 80-х!” – зазначив продюсер.

Крім іншого, Фадєєв зглянувся над артистами, які беруть участь у “вогниках”.

“Як можна довести телебачення до такого неподобства і такого несмаку? Я в шоці! Будучи дитиною, я дивився ті ж канали, мабуть, з музкерів ніхто не помінявся, поки я ріс! Мені цікаво, скільки проіснує ще в такому вигляді “розважальне” телебачення? Невже вони не бачать, що це просто соромно! Бездарні сценарії та їх втілення верх непристойності! Вже в інтернеті випуски простих блогерів популярніші, ніж на цих пафосних двох кнопках! Шкода наших артистів, які за звичкою погоджуються брати участь на “Балу у Сатани”! Господи, коли закінчаться ці “Пісні року” та “Блакитні вогники”? Зупини це, спаси нас! Амінь! Коротше! Не переслідував ніяких цілей, просто правда, просто наболіло!” – написав Фадєєв

Читайте також: Росію можуть відключити від світового інтернету

Я не смог досмотреть ни одно музыкальное “шоу” на федеральных каналах. Такое ощущение, что, по мнению руководства Первого и Второго каналов , мир застыл в 1993 году. Невозможный репертуар, лубочная картинка, жуткие шутки ; и все вместе это – просто погружение в АД💩! Я искренне боялся переключить на Первый или Второй каналы😳,чтобы не попасть в “прошлое”, на сельский утренник по заявкам из 80-х! Как можно довести телевидение до такого безобразия и такого безвкусия? Я в шоке! Будучи ребёнком, я смотрел те же каналы, и, видимо , из музруков никто не поменялся , пока я рос!)) Мне интересно,сколько просуществует ещё в таком виде “развлекательное” телевидение? Неужели они не видят,что это просто уже стыдно! Бездарные сценарии и их воплощение – верх пошлости!Уже в интернете выпуски простых блогеров популярней, чем на этих пафосных двух кнопках! Жаль наших артистов, которые по привычке соглашаются учавствовать в “Бале у Сатаны”! Господи, когда закончатся эти “Песни Года” и “Голубые огоньки”?)))Останови это,спаси нас))!Аминь!😂Короче! Не преследовал никаких целей,просто, правда…просто наболело!

Видео опубликовано MAXIM FADEEV (@fadeevmaxim)

Джерело.

facebook