fbpx
Події
Заради дружини Мішель Терещенко прийняв православ’я

Нащадок роду українських меценатів 62-річний Мішель Терещенко 15 жовтня одружився з 38-річною Оленою Єскіною — головою громадської організації “Київ для киян”, колишньою депутаткою Київради.

Молоді обвінчалися у Володимирському соборі, який побудували предки Мішеля.

Об 11.45 біля собору майже немає людей. За 5 хвилин тут простеляють килимову доріжку для молодят. Весільний лімузин яскраво-малинового кольору під’їжджає до воріт собору о 12.00. Мішель Терещенко у темно-синьому смокінгу з чорними лацканами, білосніжній сорочці і з метеликом виходить з лівих дверей. Обходить машину і відчиняє дверцята з правого боку. Подає руку нареченій. На Олені легкі білі туфельки і пишна весільна сукня з корсетом. Плечі і спина повністю відкриті. В руках букет блакитних, жовтих і рожевих троянд — в тон блакитно-жовтим квітам, пришпиленим до лівої нагрудної кишені молодого.

Рожевий — улюблений колір Олени, – каже Мішель. Однак сама вона пояснює, що лімузин яскраво-рожевої барви обрали на честь малинового козацького прапора, адже напередодні, 14 жовтня, було свято Покрови, покровительки українського козацтва.

Молодих вітають кілька десятків родичів і близьких друзів. До Мішеля приїхали рідні з Франції – мама, сестра, донька і син.

Церемонія вінчання у Володимирському соборі триває годину, ще з півгодини подружжя приймає вітання і подарунки

– Слава Ісусу Христу! Слава Україні! – вигукує Олена до людей після завершення церемонії. Вона дві години вистоює з відкритими плечима і спиною на холодному повітрі. Мішель час від часу потирає їй рукою спину, щоб зігріти. Після вінчання на порозі храму одягає дружину в полшубок з блідо-рожевого хутра, який приносить з машини дружка.

– Сукня для мене — не головне — розповідає журналістам дружина мера Глухова. – Але моя бабуся дуже мене просила, щоб сукня обов’язково була, адже для мене це перше весілля.

Заради дружини Мішель Терещенко змінив конфесію — прийняв православ’я. Тільки це змусило її прийняти чоловікове прізвище, – зізнається Олена:

– Я не хотіла міняти прізвища, адже моє прізвище стало вже певним брендом. Однак Мішель перейшов у православ’я. Після цього я вже не могла йому відмовити.

Пара планує провести два тижні на морі. Однак де саме – таємниця, яку обоє не захотіли відкривати.

У Мішеля Терещенка є квартира на столичній Оболоні, новостворена родина планує купити у столиці окремий будинок.

Читайте також: Міський голова Глухова обвінчався з молодшою на 24 роки помічницею (фото)

Джерело.