fbpx
Події
Запізнився сказати найголовніше, – син yбитoгo в Києві воїна АТО розповів про батька

Ярослав, син бійця АТО Сергія Олійника, якого в четвер, 22 червня, зaрiзaли нoжем біля станції “Золоті ворота”, написав чутливий лист-звернення.

Його Ярослав опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Він зазначив, що батько завжди був для нього героєм. І попри свій вік, як би це не було складно, пішов добровольцем в АТО, щоб захистити Україну.

“22 червня о 20.30 на “Золотих воротах” у центрі Києва yбили нoжeм у ceрцe мого батька, коли я грав на фортепіано. У нас немає слів. Мій батько був героєм не тільки на війні, коли щодня ризикував своїм життям заради нашого з вами майбутнього. Він був героєм для нас із мамою все життя, і ми це завжди знали… У 2015 році мій тато пішов на війну добровольцем, в 56 років, як би це було не складно, він вважав це своїм обов’язком”, – написав Ярослав.

Військовий пережив тяжкі пoрaнeння, обcтріли, але не з тим, що на його сина підняли руку. За словами Ярослава, батько віддав життя, захищаючи його.

“Він пережив рік війни, пережив розтяжки, які не помітив відразу і зняли за лічені сантиметри у його ніг, він пережив обcтріли з мінoмета, артилeрії, грaду. Але він не пережив коли на його сина підняли руку! Вчора він віддав своє життя, захищаючи мене”, – зізнався Ярослав.

Музикант додав, що тато постійно боровся за справедливість і назавжди залишиться для нього прикладом, як потрібно жити.

“Тато назавжди залишиться для мене прикладом того, як потрібно себе вести, куди потрібно прагнути, як треба любити, і як справедливо жити. Чеснішої людини, ніж мій батько, я ніколи не бачив і не знав. Він завжди боровся за справедливість у політиці проти корупції, проти підставних чиновників, проти вічної брехливої ??пропаганди, проти покидьків, які гуляють на свободі і yбивaють у центрі Києва ні в чому невинних людей”, – написав Ярослав.

Водночас він звернувся до українців із закликом цінувати своїх рідних і час, проведений із ними.

“Люди, цінуйте своїх близьких зараз, у цей момент. Любіть, не думаючи, говоріть про це, робіть приємне, тому що цей момент може бути останнім! Я не встиг батькові вчора сказати, як я сильно його люблю, я запізнився”, – написав Ярослав.

У своїх коментарях люди висловлювали співчуття родині учасника АТО. На пост Ярослава відреагувало більше 2 тисяч людей.

Читайте також: Молитва за Україну…

Джерело.

facebook