fbpx

Замку вже нема. Все забране: Єфросиніна розповіла про таємну розмову з Галкіним

Популярна телеведуча Маша Єфросиніна розповіла, що нещодавно мала розмову з російським шоуменом Максимом Галкіним, який активно публічно підтримує Україну.

За словами телеведуча, Галкін намагався зателефонувати їй кілька разів:

“Максим телефонував мені в перші дні війни, але я тоді не змогла відповісти. Я дуже боялася почути щось на кшталт “Ну як ви там? Тримайтеся”. Я дико боялася цього”, – поділилася Маша у коментарі телепрограмі “Гроші”.

Та зрештою їм вдалося поговорили після того, як Галкін записав відео після обстрілу окупантами Одеси, де висловив співчуття і підтримку українцям і засудив російську владу.

Галкін за свою позицію, розповідає Марія, поплатився всім:

“Він втратив все. Він не давав мені дозволу говорити подробиці, але, скажу так, замку вже нема. Все забране. Готується кримінальна справа, його по повній програмі випалюють, викреслюють. Його очорнюють як тільки можна в пресі. В принципі з ним відбувається все те, чого бояться артисти в Росії. Його стирають як артиста”, – розповіла Єфросиніна.

У розмові з шоуменом Марі висловила подяку Максиму за його підтримку, на що він відповів:

“Він мені каже: “Машо, ну чому ось так все відбувається?”. І він сказав мені чудову фразу, яка мене переконала в тому, що там перебувають представники свого народу. Я йому сказала: “Дякую за звернення стосовно Одеси”. І він сказав: “Так ти розумієш, що я як раз вважаю що те, що я роблю, нормально. Це природня реакція на те, що відбувається в Україні”, – передала слова Галкіна Єфросиніна.

Марію, як вона зазначила, спочатку дивувало, чому така кількість інтелігентних, освічених, розумних людей, які безперечно розуміють, що Росія дійсно почала війну проти України, мовчить. Думала, що може їх настільки залякали, що вони боялися й слово сказати, проте, приклад Галкіна показав, що російські знаменитості мали право вибору, втім, недостатньо совісті:

“І звернення Максима від перших днів – вони були мені головним сигналом того, що ні – виявляється так можна. Можна висловлюватися, усміхатися, вивезти дітей. Значить ми праві, це питання внутрішнього вибору. Людина зробила свій вибір”, – резюмувала Єфросиніна.

Фото: зі сторінки Марії Єфросиніної.

04/30/2022

You cannot copy content of this page