fbpx

Замість ліжок були розкладушки з брудними матрацами: українець відсудив гроші за зіпсований відпочинок в Барселоні

Українець відсудив у туроператора 70,1 тис. грн після невдалого відпочинку в Іспанії. У Барселоні йому замінили готель і не попередили. Туроператор на скарги не реагував.

“У готельному номері замість ліжок були розкладушки з брудними матрацами та постільною білизною, зі стелі сипалось, на стелі та стінах були вбuті комахи, стіни потріскані, меблі поламані, кондиціонер відсутній, балкон в авapiйному стані. Крім того, під вікном були дорога та залізнична колія”, – заявив під час судового засідання житель Сокаля на Львівщині, повідомляє Zaxid.net.

Договір із туроператором українець підписав у липні 2017 року. Угода передбачала авіапереліт у Барселону і назад, страхування, трансфер та 11-денне проживання в чотиризірковому готелі Aqua Hotel Onabrava. Але після прильоту до Іспанії виявилося, що чоловіка з донькою поселили в іншому готелі – Aqua Hotel Promenade.

Повернувшись додому, позивач наполягав на відшкодуванні різниці між цінами готельних номерів, однак всі звернення були безрезультатними.

Читайте також: Ціни на їжу і житло надзвичайно привабливі: 11 курортних міст, в яких можна жити за копійки

Під час судового засідання представник туроператора підтвердив, що туриста з Сокаля поселили в іншому готелі, ніж було передбачено договором, однак заявив, що цей факт «не може бути підставою для задоволення вимог про відшкодування матеріальної та моральної шкоди». Юристи туристичної компанії також додали, що вартість проживання в обидвох готелях є однаковою, тому можна вважати, що мешканцю Сокаля просто запропонували альтернативний варіант. Водночас поселити його в замовленому готелі не було можливості, оскільки всі номери в ньому вже були зайняті.

Втім, у судових матеріалах вказано, що адвокатам туриста вдалося отримати підтвердження того, що вартість номерів у наданому для відпочинку готелі насправді є на 65 доларів нижчою, ніж у наперед оплаченому готелі. Оскільки ж туроператор не надав інформації про вартість проживання інших туристів у цих двох готелях, суд вирішив задовольнити позов сокальчанина.

Суд зобов’язав туроператора компенсувати повністю сплачену суму за проживання в готелі. Окрім сплачених за готель 54,1 тис. грн мешканцеві Сокаля мають сплатити ще 10 тис. грн моральної компенсації та витрачені на адвокатів 6 тис. грн.

$7 тис. коштує одна ніч у віллі Villa Sola Cabiat у італійській Ломбардії. Турагенти називають її “перлиною озера Комо”. Будівля XVI ст. є найдорожчою віллою Європи, яку здають для відпочинку.

Водночас рішення суду ще не набрало законної сили і юристи туроператора ще можуть подати апеляцію.

You cannot copy content of this page