fbpx
Події
Залишилося троє: стали відомі фіналісти конкурсу на голову Нацполіції

Конкурсна комісія визначила трьох кандидатів на пост голови Національної поліції, яких представлять міністру внутрішніх справ. Про це сьогодні, 6 лютого, повідомив секретар комісії Євген Захаров.

Як повідомляє прес-служба МВС, міністру Арсену Авакову представлять кандидатури Костянтина Бушуєва, Андрія Вишневського та Сергія Князєва.

 Інтерв’ю проводилися з 30 січня по 3 лютого, по два інтерв’ю в день, до трьох годин кожне. Порядок проходження визначався жеребкуванням. Інтерв’ю починалося з 10-хвилинної презентації кандидатом його бачення роботи Національної поліції і його мотивації зайняти пост керівника. Надалі він відповідав на запитання членів комісії з презентації та поданих ним документів. Після цього кандидату ставили по три запитання з кожного з шести завдань діяльності НПУ.

Кожному кандидату членами комісії ставилися одні і ті ж 18 запитань, також були додаткові запитання. Члени комісії оцінювали за 5-бальною шкалою наявність у кандидатів п’яти компетенцій для виконання зазначених завдань: цінності та етика, стратегічне мислення, навички управління, управління змінами, лідерство. Підраховувалася сума балів кандидата від кожного члена комісії та комісії загалом з усім компетенцій.

4 лютого комісія обговорила підсумки інтерв’ю і обрала консенсусом трьох кращих кандидатів із десяти, після чого провела серед них рейтингове голосування.

Загалом надійшло 70 заявок на участь у конкурсі від кандидатів, але 24 кандидата не відповідали необхідним кваліфікаційним вимогам до посади, зумовленими законом про Національну поліції.

Читайте також: Афера з орендою квартир у Києві розбурхала мережу

Джерело.