fbpx
Перейти до вмісту

Залужний здійснив мрію сина українського військового, який зник безвісти на війні

Залужний здійснив мрію хлопчика, сина зниклого без вісти військовослужбовця. Про святкове у Facebook розповіла мама хлопчика Олена Варфоломєєва.

За словами Олени, кілька днів тому їй зателефонували з департаменту соціальної політики у Черкасах із запрошенням взяти участь в акції до Дня Святого Миколая. Іван написав листа, в якому попросив, щоб його тато знайшовся. Ще однією мрією хлопчика була зустріч із Залужним.

“Цього року, цього страшного і важкого для всіх нас року, у моєї дитини сталося справжнє передноворічне диво!) Коли кілька тижнів тому мені зателефонували з департаменту соціальної політики з запрошенням взяти участь в акції «Стань Святим Миколаєм» для дитини, яку війна розлучила з татом, я особливо ні на що і не розраховувала.

Запропонували сину написати листа з побажаннями. Моя дитина нічого не попросила, окрім аби тато знайшовся… А ще написав, що мріє про зустріч з Валерієм Залужним. Я той лист передала як є… Не збивала сина.

Телефонний дзвінок. «Валерій Федорович запрошує Івана на зустріч. І чекає його, аби передати від Святого Миколая подарунок». Кажу: ви що, серйозно?? Та він же так, просто написав… У мене навіть думки не було, що той лист всерйоз сприймуть… Плачу я. Плачуть по той бік телефону.
Учора мого сина обійняв Валерій Залужний. Обійняв так, як, мабуть, обійняв би батько. І колись Іван обов‘язково покаже це фото своєму татові. Так, головна його мрія ще попереду, але сьогодні відбулося те, що дало синові найцінніше, – ВІРУ. Віру в те, що можливо все! І таки треба мріяти. І треба вірити!
Не можливо передати словами усю мою вдячність команді помічників Святого Миколая, які зробили неймовірне”, – повідомила у Фейсбуці мати хлопчика Олена Варфоломеєва.

Позначки:

You cannot copy content of this page