fbpx

“Залізна завіса” для “депутатів ЛНР”: Терористи заборонили своїм “обранцям” вільно покидати псевдореспубліку

“Народна рада” “ЛНР” прийняла рішення, яким заборонила своїм членам залишати межі “республіки” без узгодження. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на “Новости Донбасса”.
Зокрема, тепер “депутати” зобов’язані узгоджувати дозвіл на виїзд. Для цього вони мають “завчасно, не пізніше ніж за один день до дня виїзду, подати до апарату Народної Ради звернення на ім’я голови парламенту. Воно повинно містити відомості про підстави і цілі поїздки, тривалість перебування за межами ЛНР і місце перебування”.

“В умовах воєнного стану безперебійна робота Народної Ради як законодавчого органу державної влади надзвичайно важлива для республіки. Закон прийнято з метою запобігання неможливості проведення засідань Народної Ради через відсутність кворуму у зв’язку з відсутністю частини депутатів у межах ЛНР”, – пояснив Олег Коваль, так званий “заступник голови комітету з питань законодавчої та нормотворчої діяльності, державного будівництва, інноваційної та регуляторної політики, місцевого самоврядування та організації роботи Народної Ради”.

Читайте також: У Львові поліцейський присвоїв собі чужу BMW

Джерело.

You cannot copy content of this page