fbpx
Події
“Закрой дверь, оні поналазят счас”: зухвалість кондуктора в Києві розбурхала соцмережу

У Києві кондукторка попросила водія зачинити задні двері маршрутки для того, щоб їй не довелося вставати і йти обілечувати пасажирів.

Про цей випадок на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написала редакторка Катерина Аврамчук.

За її словами, можна припустити, що касирці просто було лінь пройтися до задніх дверей та виконати свої робочі обов’язки.

“Виходжу з автобуса через двері біля водія. Чую, як кондукторша говорить до водія: “Вітя, закрой заднюю дверь, а то ОНІ поналазят счас”. Промовляючи ці слова, вона демонструє на обличчі всю огиду до тих, кого вона називає ОНІ. ОНІ – це пасажири. Тобто ми. Просто якщо пасажири зайдуть до автобуса через задні двері, то їй доведеться встати і пройтись, щоб зібрати за проїзд. А поки вона сидить на стільці біля водія і не хоче порушувати свій дзен пасажирами, які лізуть через задні двері”, – написала Аврамчук.

Вона зазначила, що такі люди – заразний приклад. Вони формують в інших ненависть та огиду до життя.

“І знаєте, я бачу як ця кондукторка стоїть у черзі в АТБ і проклинає магазин через те, що там працює тільки 2 каси з 6. Вона йде в поліклініку і не встигає взяти талончик до лікаря, і проклинає за це тітоньку з реєстратури. Вона йде з батьківських зборів і уявляє як всипле перцю сину, бо той нагрубіянив вчительці. Вона дратується, що касирка в магазині робить вигляд, наче клієнти до неї додому без запрошення прийшли. І грубіянить їй: “Женщіна, а што ви сєбє позволяєте? Я ваш клієнт, я вас кормлю”. Вона проклинає цю країну, бо думає, що тут всі поводять як мудаки. Що їй неприємно, коли їй хамлять. Що вона хоче, щоб її поважали. Зрештою, вона засинає з думкою про те, що завтра знову доведеться йти на ненависну роботу, де в автобус знову “поналазят ОНІ”. Міжособистісні комунікації по-українськи – ненависть і огида завжди з вами!” – написала Аврамчук.

Читайте також:ДІВЧИНКА З БАНГЛАДЕШ МОЖЕ БУТИ ПЕРШОЮ ЖІНКОЮ ІЗ СИНДРОМОМ “ЛЮДИНИ-ДЕРЕВА” (ФОТО)

У своїх коментарях користувачі соцмережі зазначили, що такий стан речей треба змінювати. Дехто припустив, що це – відгомін СРСР.

Джерело.