fbpx
Дозвілля
Закон Хлейда. Найскладнішу задачу необхідно дати найледачішому співробітникові. Він обов’язково знайде легкий і якісний спосіб її вирішення. Адже ледар не буде ускладнювати собі життя і виконає роботу відразу добре, щоб потім не треба було її переробляти

2. Закон Мерфі. Якщо щось може піти не так, воно обов’язково піде не так. І з усіх можливих гірших ситуацій станеться саме найгірша.

3. Правило взаємозалежності Річарда. Те, що ви зберігаєте досить довго, можна викинути. Як тільки ви щось викинете, воно вам знадобиться.

4. Закон Лермана. Абсолютно будь-яку технічну задачу можна вирішити, якщо у вас є гроші і час. Але проблема в тому, що вам завжди буде не вистачати або часу, або грошей.

5. Спостереження Етторе. Сусідня чергу в магазині завжди рухається швидше. А якщо ви в неї станете, то швидше буде рухатися та, яку ви залишили.

6. Закон Мексім’є. Завжди не вистачає часу, щоб виконати роботу як треба, але на те, щоб її переробити, час знаходиться.

7. Закон пошуку. Те, що вам потрібно, лежить або на найвиднішому, або в найневідповіднішому місці. Тому не витрачайте час даремно і почніть пошуки з самого найневідповіднішого місця.

8. Принцип Пітера. Людина компетентна до рівня своєї некомпетентності. Чим більше ви знаєте і вмієте, тим складніше вам буде далі вчитися і розвиватися. Піднімаючись по кар’єрних сходах, незабаром ви досягнете дуже високого для вас рівня складності в роботі.

9. Аксіома Кана і Орбена. Якщо ніщо інше не допомагає, прочитайте нарешті інструкцію!

10. Бритва Хенлона. Найчастіше, все, що ви вважаєте навмисним злом, зроблено через необізнаність. Тому не варто даремно звинувачувати людей в їх злих намірах, які такими не є.

11. Закон По. Жартувати на гострі теми необхідно з обов’язковим зазначенням на те, що це жарт, інакше все одно знайдеться той, хто сприйме висловлювання сейозно.

12. Четвертий закон Фінейгла. Якщо щось пішло не так, то будь-які спроби врятувати ситуацію тільки погіршать її. Так що іноді краще все залишити як є.

13. Закон добровільної праці Зімергі. Люди завжди готові взятися за роботу, коли в цьому відпадає всяка потреба.

14. Закон Гамперсона. Ваше бажання обернено пропорційне ймовірності досягнення бажаного результату. Тобто, якщо ви дуже поспішаєте, то все навколо буде спеціально перешкоджати вашому поспіху: заїсть блискавка на брюках, ключ не буде потрапляти в замок, автобус буде довго стояти на зупинці і зупинятися на кожному світлофорі, і т.д.

15. Закон виборчого тяжіння. Якщо щось впаде, то швидше за все, цій речі буде завдано найбільшої шкоди. Адже бутерброд завжди падає маслом вниз.

16. Закон Парето. 20% зусиль дають 80% результату. І навпаки. Закони життя працюють тільки у цьому співвідношенні.

17. Третій закон Чизхолма. Будь-які ваші пропозиції обов’язково витлумачать інакше, ніж ви їх маєте на увазі. А все тому, що люди різні і, відповідно, мислять теж по-різному.

18. Закон Оулд і Кана. Чим більше людей бере участь в нараді і чим більше часу ви на неї витрачаєте, тим вона менш ефективна.

19. Закон Паркінсона. Робота буде зроблена в ті терміни, які ви для неї відвели. Навіть якщо ви можете виконати завдання за 1 день, а поставили дедлайн до кінця тижня, то робота все одно буде зроблена не раніше, ніж намічений термін підійде до кінця.

20. Закон Янга: Всі великі відкриття робляться помилково.

21. Восьме правило Фінгейла: Робота в команді дуже важлива. Вона дозволяє звалити провину на іншого.

22. Закон наукових досліджень Мерфі: На захист своєї теорії завжди можна провести достатню кількість досліджень.

23. Закон Сегала: Людина, яка має один годинник, твердо знає, котра година. Людина, яка має декілька годинників, ні в чому не впевнена.

24. Ковбасний принцип: Тим, хто любить ковбасу і поважає закон, не варто бачити, як робиться те й інше.

25. Постулат Харріссона: На кожну дію є рівна йому протидіє критика.

26. Закон професійної практики Дрю: Хто платить менше всіх, більше всіх скаржиться.

27. Закон Ван Роя: Небитка іграшка корисна для того, щоб розбивати нею інші.

28. Банановий принцип: Якщо ви купили нестиглі банани, то до моменту дозрівання їх вже не залишиться. Якщо ви їх купили стиглими, банани зіпсуються до того, як їх встигнуть з’їсти.

З мережі.

Фото ілюстративне.