fbpx

Закохалася в сина свого друга, але і відмовитися від своїх відносин я не в силах

Заміж я вийшла відразу після школи. Микола був старший за мене на дев’ять років, але різниця у віці мене не лякала. Я була закохана, і мені здавалося, що ці почуття будуть тривати все життя. Відразу після весілля ми з чоловіком орендували окреме житло і стали вити сімейне гніздечко. Треба сказати, що виходило у нас досить непогано. У нашій родині практично не було конфліктів, всі питання ми вирішували спільно. А через рік, коли я дізналася про вагiтнiсть, чоловік був на сьомому небі від щастя. Сина ми назвали Дмитром.

Дімка ріс дуже різнобічною дитиною. Уже в першому класі школи непогано малював, ходив на дзюдо і в музикалку. Я не могла натішитися. А ось відносини з чоловіком зіпсувалися. Ми перестали один одного розуміти. Напевно, втратили найцінніше в сімейних відносинах – щирість і довіру один до одного. Я намагалася з усіх сил налагодити відносини, але у мене нічого не виходило. Тому, коли син перейшов до третього класу, чоловік запропонував розлучитися, я погодилася. До того моменту ми остаточно віддалилися один від одного.

Той період я до цього часу вважаю найскладнішим у своєму житті. Мені потрібно було вчитися жити одній. Колишній чоловік швидко налагодив своє особисте життя, одружився вдруге. У мене ж на цьому фронті не клеїлося. Себе я присвятила дитині і роботі. Звичайно, в моєму житті були чоловіки. Але ні до кого з них сильного почуття у мене не виникало. Мені і самій не хотілося нової сім’ї. Мене цілком влаштовували зустрічі з чоловіками на нейтральній території кілька разів на місяць.

Читайте також: Я відбила чоловіка у сестри: минуло три роки, але мене вона до цього часу не пробачила

Треба сказати, що виглядала я завжди непогано, так як постійно займалася своєю зовнішністю. Ходила в фітнес-клуб, в басейн, до косметолога. Незнайомі люди не могли визначити, скільки мені років насправді. Все це я робила тільки для сина. Завжди хотіла, щоб він не соромився мене, а, навпаки, пишався!

Так в принципі і вийшло. З сином у мене були прекрасні відносини. Діма з дитинства захоплювався футболом. Не закинув він своє захоплення і після школи. В університеті став грати за команду свого навчального закладу. Тренування у них були практично щодня.

Привиділося?

Щороку ми з сином вибиралися на море. Два роки тому з Дімою вирішили з’їздити в Одесу. Син попросив взяти на відпочинок свого друга Максима. Я знала, що з Максом вони подружилися недавно – він прийшов до них в футбольну команду. Але хоч сама ще з Максимом була не знайома, погодилася. Утрьох на півдні буде веселіше!

З першої хвилини нашого знайомства з Максом не могла позбутися відчуття, що товариш сина зі мною фліртує. Я намагалася заспокоїти себе тим, що мені все привиділося. Все-таки Макс – ровесник мого сина і майже на дев’ятнадцять років молодший за мене. Що його може зацікавити в мені? Але з кожним днем ​​Макс поводився все більш рішуче. Якщо в перші дні він лише галантно відкривав мені вхідні двері, підставляв стілець під час сніданків в готелі, то вже до кінця першого тижня Макс з Дімою почали кликати мене з собою на дискотеки. Чесно кажучи, я розгубилася і зовсім не знала, як мені поводитися в цій ситуації. Звичайно, я була здивована і задоволена увагою з боку молодого хлопця, але дала собі слово тримати себе в руках.

Таємне кохання

Хоча не буду приховувати: Макс мене зацікавив відразу. Ще в літаку подумала, що коли б я була років на двадцять молодше, відповіла б йому взаємністю. Кароокий, високий, накачаний брюнет – мені такі завжди подобалися. У порівнянні з Максимом мій син – підліток.

В один із днів я вирішила піти на концерт. Перед виступом зайшла в буфет і побачила … Максима. Він якось дізнався про мій похід на концерт і вирішив скласти мені компанію. Наші місця були неподалік один від одного. Під час всього шоу Макс буквально пожиpав мене очима. А потім ми пішли в клуб! І до ранку протанцювали! Мені було так добре з ним! Чи то гучна музика, чи то вплив aлкoгoлю, але в якийсь момент я перестала себе контролювати. Наступного ранку ми зустріли в однoму лiжку. Прокинувшись, я зрозуміла, яку помилку зробила. Мені було соромно дивитися в очі не стільки Максу, скільки моєму синові. Я відразу спробувала розставити всі крапки над «і» і сказала Максу, що між нами ніяких відносин бути не може. Я попросила його забути про все, що сталося внoчі. Розмовляла жорстко, він навіть образився. До кінця відпустки він практично зі мною не спілкувався.

Коли ми повернулися додому, я зрозуміла, що мені шалено його не вистачає. Я намагалася взяти себе в руки, відганяла від себе думки, але у мене не виходило. Я закохалась. Закохалася так, як в молодості. Мені хотілося подзвонити Максиму, поговорити з ним, але розумом я розуміла, що так робити ні в якому разі не можна.

Одного разу ми випадково зустрілися з ним в магазині і до ранку так і не змогли розлучитися. Я розумію, що роблю велику помилку. Але нічого не можу з собою вдіяти. Мені шалено погано, коли його немає поруч. Я стала неуважною і розсіяною. Колеги сміються, а я розумію, що це любов. Звичайно, ми не афішуємо наші відносини. Мені навіть страшно подумати, що буде, якщо про них дізнається мій син. Зараз мені добре. Я насолоджуюся кожною хвилиною, проведеною разом з Максимом. В глибині душі прекрасно розумію, що наші відносини приречені. Що може запропонувати жінка мого віку хлопцеві, у якого все життя попереду ?! Але і відмовитися від своїх відносин я не в силах.

Ольга, Київ.

Головна фотографія ілюстративна

You cannot copy content of this page