fbpx
Події
“Знайшлася жінка, яка ходила із тіткою до церкви”: жінку з дітьми 30-й раз намагалися виселити з квартири

У Ченівцях 43-річну Марію Гумайло із двома неповнолітніми дітьми виконавча служба 30-й раз намагалася виселити з квартири.

Житло у родини відбирають на підставі підробного заповіту. За словами Марії, вона прожила у квартирі разом із покійною тіткою 33 роки. Була єдиною спадкоємицею. Після її смepті знайшлася жінка, яка ходила із тіткою до церкви. Вона і заявила свої права на квартиру та відсудила її. Про це кореспондентові Gazeta.ua розповіла Марія Гумайло.

“Це двокімнатна квартира моєї тітки. Жила з нею з 10 річного віку. Вона ніколи не була заміжня, не мала дітей. З цієї квартири школу закінчувала, училище, тут діти мої народилися. Тітка була із 1930 року. Коли їй було 63 — написала на мене заповіт. Розуміла, що більше немає біля кого голову прихилити. Я доглядала її до останнього дня життя. Вона помузла на моїх руках в 2011 році. До останнього була в свідомості, говорила, що все мені залишила”, – продовжує Марія Миколаївна.

За словами Гумайло, нова власниця наймає чоловіків, які залякують родину, вибивають їй двері та змінюють замки. Сусіди одразу викликають поліцію. Коли приїжджають виконавці — не пускають їх до під’їзду.

Читайте також: У Києві поліцейський злaмав pуку дівчині, яка порушила ПДР та відмовилася показати документи(відео)

За словами адвоката родини Юрія Геасимчука – на заповіті нової власниці немає підпису тітки Марії Гумайло. Жінка і далі відстоюватиме своє право власності у судах.