fbpx
Події
Захисники Маріуполя звернулись до українців

16 травня командир полку “Азов” Денис Прокопенко записав відеозвернення.

Він наголосив, що кожне рішення, план чи операція повинні піддаватись сумніву. Командир зазначив, що критичне мислення завжди породжувало у нього сумніви щодо правильності ухваленого рішення. Однак, за його словами, це ніколи не виходило за межі розумного й не заважало наполягати на своєму”

Звернення він опублікував на Телеграм-каналі полку Азов.

“Захисники Маріуполя виконали наказ, не зважаючи на всі труднощі, 82 дні відтягували переважаючі сили противника на себе та дали змогу українській армії перегрупуватися, підготувати більше особового складу та отримати велику кількість озброєння від країн-партнерів.

Жодне озброєння не буде працювати без професійно підготованих військовослужбовців, що робить їх найціннішим елементом армії.

Задля збереження життів увесь Маріупольський гарнізон виконує затверджене рішення вищого військового командування та сподівається на підтримку українського народу”, – йдеться у текстовому доповненні до відеозвернення Дениса Прокопенка.

Нагадаємо, 16 травня Міноборони росії заявило про досягнення домовленості щодо вивезення поранених українських військових із заблокованого комбінату “Азовсталь” у Маріуполі до окупованого Новоазовську (ОРДО).

З українського боку підтвердження цієї інформації досі немає.

Фото: скрін.

05/16/2022