fbpx
Події
Загинув захищаючи Батьківщину Андрій Дмитрієв – багаторазовий призер чемпіонатів України

“АНДРІЙ ДМІТРІЄВ… Загинув захищаючи Батьківщину…

Багаторазовий призер Чемпіонатів України, майстер спорту зі стронгмену, голова Сумського осередку ФСУ….завжди усміхнений і щирий Андрій!

Наша стронгменівська родина понесла непоправної втрати. Андрій загинув під Бахмутом

Ми будемо тебе пам’ятати, друже! На твою честь буде підійматись прапор на змаганнях!

Співчуваємо та горюємо разом із близькими та рідними…

Дякуємо тобі

Спочивай з миром Янголе

Слава Герою”, – повідомили на Facebook-сторінці Федерації стронгмену України.

Андрій Дмитрієв  багаторазовий призер чемпіонатів України, майстер спорту зі стронгмену та паверліфтингу, голова Сумського осередку Федерації стронгмену України.

Він також багаторазовий чемпіон з багатоповторного жиму штанги лежачи, чемпіон гирьового спорту, чемпіон “Сумихімпрому” з перетягування каната, написала тренерка з паверліфтингу Віталія Алісіменко.

Рідна сестра 32-річного спортсмена Юлія повідомляла, що зв’язок із Андрієм обірвався 31 грудня, і за кілька днів стало відомо про його загибель під Бахмутом.

Дмитрієв очолював відділення Федерації стронгмена України в рідних Сумах. Крім досягнень у стронгмені, також неодноразово ставав чемпіоном із багаторазового жиму штанги лежачи, чемпіоном гирьового спорту та чемпіоном «Сумихімпрому» з перетягування канату.

У 2017 році встановив рекорд України у тязі аксель-грифа, навіть не знаючи про існування попереднього досягнення, а в 2019-му посів друге місце на перших в історії Іграх горців, які проходили в карпатському селі Славське.

 

You cannot copy content of this page