fbpx
Дозвілля
Загинув розробник S.T.A.L.K.E.R. Володимир Єжов у боях за Бахмут

“Горе ніколи не вдасться повною мірою осягнути, допоки воно не торкається особисто тебе чи твоїх близьких.

Здається що воно десь далеко, аж раптом воно приходить в твій дім, і світ змінюється безповоротно.

Сьогодні, захищаючи Україну, загинув мій рідний брат Volodymyr Rybka, батько двох дітей, вірний друг із щирим серцем. Він говорив що у боротьбі, яку зараз веде український народ, народжується щасливе майбутнє наших дітей.

Сподіваюсь ти потрапив у кращий світ, брате”, – про загибель бійця 23 грудня повідомив його брат В’ячеслав Єжов в соцмережах.

Геймер захищав Україну у складі добровольчої роти “УВО” (“Українська військова організація”). У нього залишилося двоє дітей. У лавах сухопутних військ ЗСУ колишній “Фреш” і “Локі” став відомий як “Вус”. Під цим позивним український воїн вийшов на щиті з боїв під Бахмутом.

Володимир Єжов народився 1 серпня 1984 року у Лубнах Полтавської області. Закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю електронника. У 2003 році почав працювати в компанії GSC Game World, яка розробила такі ігри як “Козаки” та STALKER Єжов брав участь у створенні цих ігор.

Так, він був задіяний у розробці World of Battles: Morningstar, Call of Cthulhu та Sherlock Holmes: Devil’s Daughter. Після повномасштабного вторгнення армії РФ в Україну Єжов йшов на фронт і воював у лавах ЗСУ.

 

You cannot copy content of this page