fbpx
Перейти до вмісту

Загинув бойовий медик із Жовтих Вод Ігор Дубовик

Загинув бойовий медик із Жовтих Вод Ігор Дубовик, він отримав несумісне з життям поранення в районі Бахмуту у Донецькій області, чоловіку було всього51-рік.

Про це сказано на Facebook-сторінці Кам’янської районної військової адміністрації:

“Ворожий обстріл обірвав життя бойового медика із Жовтих Вод

10 грудня в районі Бахмуту на Донеччини отримав поранення, несумісне з життям, бойовий медик Ігор Володимирович Дубовик.

Народився він 18 жовтня 1971 року в Жовтих Водах, закінчив середню загальноосвітню школу №10 та вирішив обрати робітничу професію. У 1990 році закінчив СПТУ №35 за спеціальністю «електрик».

Понад 15 років трудового шляху Ігоря Володимировича Дубовика були нерозривно пов’язані з ДП «СхідГЗК». Він працював машиністом газодувних машин дільниці основного виробництва сірчанокислотного цеху ГМЗ.
6 вересня Ігор Володимирович був призваний на військову службу на підставі Указу Президента України «Про мобілізацію», пройшов підготовку у навчальному центрі. Після здобуття військово-облікової спеціальності служив на посаді бойового медика взводу протитанкових керованих ракет стрілецького батальйону Збройних Сил України.

Перебуваючи у місцевостях, де точаться найзапекліші бої, Ігор Володимирович не втрачав сили духу, залишався вірним військовій присязі, гідно виконував усі поставлені завдання, підтримував побратимів, завжди поспішав на допомогу. Його поважали, з ним радилися.

10 грудня в районі населеного пункту Бахмут Донецької області під час виконання бойового завдання, у бою за нашу Батьківщину, в результаті мінометного обстрілу, Ігор Володимирович Дубовик отримав поранення, несумісне з життям.

У Ігоря Володимировича залишилася мати – Ганна Максимівна та сестра Оксана.
Прощання з Ігорем Дубовиком відбудеться 27 грудня о 10:00 біля пам’ятника Героям визвольної війни українського народу 1648-1654рр.

Щирі співчуття рідним та близьким загиблого.

Вічна пам’ять герою-захиснику!”

Позначки:

You cannot copy content of this page