fbpx

Загальний гороскоп 6 – 12 березня: ви здатні розібратися в багатьох заплутаних речах

Овен
Цього тижня ви здатні розібратися в багатьох заплутаних речах, раптово виявивши початок клубку проблем. У понеділок вас можуть завалити дрібними, але негайними справами. У вівторок чи середу можливі приємні сюрпризи. У п’ятницю з’явиться пропозиція, від якої ви не зможете відмовитись.

Телець
Навіть те, що ніколи не було вам потрібно, може виявитися затребуваним цього тижня. Якщо на початку ви зможете грамотно скоригувати свої плани, це наблизить вас до заповітної мети та дозволить покращити стосунки з партнерами та опонентами. У середині тижня ви можете зустріти своє кохання, не бійтеся змін в особистому житті. Також можна сподіватися успіху в юридичній сфері, непогано підуть і освітні проекти. Субота – просто вдалий день для вас.

Близнюки
Цього тижня ви відчуєте себе на гребені успіху. Вам без проблем вдасться стати поступливішими і дипломатичнішими і домогтися свого м’якою силою, а не тиском.

Рак
Творчий підйом та гарний настрій не залишать вас весь тиждень, скористайтеся цим вдалим поєднанням.

Лев
Цього тижня вам захочеться, щоб все йшло за вашим планом, але для цього його доведеться не лише скласти, а свою позицію потрібно відстоювати. Зміцніє ваша воля, легше боротиметься за свої інтереси. Це стане вам у нагоді в особистому житті і на роботі з колегами. У вівторок будьте уважні до інформації, що надходить, і ви опинитеся в потрібному місці в потрібний час. У четвер можливі невеликі неприємності у сімейних справах.

Діва
Цього тижня важливо сконцентруватися на головному, а не розкидатися на дрібниці, тоді всі справи пройдуть успішно. Відкриваються нові перспективи та можливості: у роботі та у творчості. Головне – дотримуватися послідовності та дипломатичності. У п’ятницю контакти з керівництвом принесуть користь і вирішать деякі назрілі питання.

Терези
Цього тижня у вас з’явиться можливість успішно вирішити багато питань. Не звертайте уваги на уколи “доброзичливців”, у вас все вийде. Відчувши смак до новизни, ви можете багато чого змінити у своєму особистому житті. У середу на вас чекає романтичне побачення та приємний подарунок від обранця.

Скорпіон
Цього тижня ви будете активні, позитивні та сповнені життєвої енергії. Не пливіть проти течії, залишайтеся тимчасово на других ролях і ця тактика приведе вас до найкращого результату. Ваші справи йдуть у гору, доходи збільшаться, в особистому житті на вас чекає чимало приємних моментів.

Стрілець
Цього тижня буде корисно поміркувати та зіставити причини та наслідки ваших вчинків. Не варто приймати поспішних рішень, будьте розважливими та наполегливо працюйте на своє майбутнє. У вівторок і в п’ятницю постарайтеся не затримуватися на роботі, поспішіть додому, і проведіть вечір у спокійній та комфортній для вас обстановці.

Козеріг
Цього тижня під впливом оточуючих ви здатні розгорнути бурхливу діяльність, проте пам’ятайте, що надто наполеглива праця може підірвати здоров’я, тому робіть лише те, що дійсно потрібно особисто вам. У понеділок можливе несподіване вирішення психологічних та фінансових проблем. У четвер женіть геть усі свої сумніви, і ви з легкістю подолаєте всі труднощі.

Водолій
Цього тижня багато проблем, що хвилюють вас, благополучно вирішаться. Тільки виявіть обережність по відношенню до нових ідей та віянь. Краще рухатися накатаною колією, не намагаючись шукати інші шляхи. У четвер не виключено, що вас чимось спантеличать друзі, підкинувши якусь проблему. Але вам ні в якому разі не можна витрачати дорогоцінну енергію марно – її буде мало, а справ – багато.

Риби
По можливості зведіть обсяг роботи до розумного мінімуму та більше відпочивайте. Дозволивши собі зупинитися та розслабитися, ви зможете побачити нові можливості та перспективи. У вівторок рекомендується не базікати зайвого, щоб не спровокувати конфлікт із найближчим оточенням. Зате у вихідні дні ви легко порозумієтеся в будь-якому спілкуванні і наведете у своєму будинку майже ідеальну чистоту.

You cannot copy content of this page