fbpx

Загальний гороскоп 21 лютого: вам доведеться проявити неабияке терпіння

Овен
Не варто звинувачувати інших у тому, що калюжа, в якій ви сидите, занадто глибока або надто холодна, навіть якщо вони справді винні в цьому. Краще вилазьте з неї, скільки ж можна пуголовків лякати.

Телець
Сьогоднішній день принесе таку кількість контактів, що ви, найімовірніше, сильно пошкодуєте, що взагалі встали з ліжка. Може повернетесь?

Близнюки
Сьогодні вам варто згадати про існування слова “ні”. Стане в нагоді.

Рак
Сьогодні над вами посміються, і чим більш болісно ви це сприймете, тим більше задоволення принесете сміється. Навіщо його так радувати?

Лев
Сьогодні вам представиться можливість зловити недоречне слово або виправити іншу якусь помилку, словом – поліпшити відносини з оточуючими. Гріх не скористатися такою можливістю.

Діва
Ваші геніальні ідеї не викликають захоплення сьогодні. Можливо, ви просто обрали не ту аудиторію або не той час. Спробуйте озвучити їх за інших обставин, пізніше.

Терези
Сьогодні перебувати в безпосередній близькості від вашої особи буде дуже важко. Тим небагатьом, які витримають це випробування, доведеться виявити неабияке терпіння. Зате ви зможете дізнатися, кому з близьких ви найдорожчі.

Скорпіон
Позбавтеся того мотлоху, який навіває вам неприємні спогади. Ви, можливо, навіть отримаєте деякий прибуток, якщо не полінуєтеся донести його до старого.

Стрілець
Сьогодні у вас буде достатньо енергії для прокручування досить ґрунтовних справ, проте може не виявитися бажання. У будь-якому випадку, удача знаходиться на відстані витягнутої руки, витягувати її чи ні – ваша справа.

Козеріг
Сьогодні ви, можливо, надмірно довго роздумуватимете, намагаючись прийняти абсолютно вірне рішення. Бестолку – логіка теж всесильна, практично всяке рішення включає елемент інтуїції.

Водолій
Сьогодні ви будете подібні до маленького човна, загубленого в неосяжному океані, слава богу, хоч не бурхливому. Можливо, ви не надто адекватно сприйматимете навколишню дійсність.

Риби
Остерігайтеся службових романів – вони дуже шкідливі для репутації. Якщо ж порада запізнилася, спробуйте принаймні постаратися зберегти її в відносному секреті.

You cannot copy content of this page