fbpx
Столиця
Загадкове зникнення сім’ї у Києві: родичі розкрили інтригуючі деталі про інцидент

У київській квартирі, де живе сімейна пара Віталій та Ольга Зубенки, що вже кілька днів не виходять на зв’язок, усі речі на місці. Про це повідомили родичі зниклих, передає “Обозреватель” з посиланням на “КП в Україні”.

За словами двоюрідного брата Ольги Олега Кеци, близькі люди забили тривогу тоді, коли Зубенки не забрали посилку з Рівного. Він зазначив, що пара не виходить на зв’язок із родичами з четверга, 15 червня.

“Ми зідзвонювалися з ними до зникнення, щоб вони забрали передачу з Рівного. Але вони цього не зробили. Після того, як дізналися, що передачу не забрали – зв’язку з ними вже не було”, – сказав він.

Це підтвердила і ще одна родичка зниклого подружжя Ірина.

“В середу (14 червня) мама Олі зв’язалася з нею і попросила, щоб вони забрали посилку з автобуса, а вже в четвер вдень вона повинна була забрати її. У середу ввечері сестра Оля дзвонила їй (вони щодня телефонують). Але Ольга відповіла, мовляв, немає часу для розмови – тільки прийшла з роботи, ще вечерю потрібно готувати. На наступний ранок із ними вже не було зв’язку, на роботу так і не вийшли”, – розповіла жінка.

Рідні повідомили, що Віталій працює кухарем, а Оля – флористом. Дітей у пари немає. Автомобіля, на якому вони могли б раптово виїхати, – теж. Віталій родом із Київської області, Ольга – з Рівного. У столиці живуть давно, пара знімає житло.

Читайте також: У Києві зникла сімейна пара

Окрім цього, відомо, що родичам вдалося потрапити у квартиру, де живе подружжя. Всі речі там на місці.

“На прохання рідних Віталія господар квартири, яку знімає подружжя, відкрив їм двері. Усі речі на місці. Там лежать закордонні паспорти, зубні щітки, купальники, рушники. Зарядні пристрої для мобільних вони беруть завжди, тому їх немає. Також немає внутрішніх паспортів”, – розповіла Ірина.

Рідні вже звернулися в поліцію і написали заяву про зникнення.