fbpx

“Забув зачинити вікно. Вранці знайшов записку”: копи шокували водія в Запоріжжі (фото)

Співробітники патрульної поліції Запоріжжя оригінально відреагували на виявлений під час робочої зміни автомобіль з відчиненим вікном.

Повідомляє intermarium з посиланням на obozrevatel

Про це у своєму Facebook розповіла користувач Тамара Сахно.

“Ігор вчора забув закрити вікно в машині. Вранці знайшов записку”, – написала вона, передавши зміст повідомлення зі збереженою орфографію.

“Шановний водій! Вас вітає патрульна поліція м. Запоріжжя. Поки Ви ходили десь шпацирувати чудовим містом, Ваш транспортний засіб знаходився під загрозою. (Не виключено, що Ваш транспортний засіб напевно якийсь шлях міг трафнути). Саме тому авто-патрулі Дніпровського району були вимушені (поміж викликів) ховатися в криївці (темрява нам в поміч) і чекати на можливих злодіїв. І це нагадувало би відомий вислів класичного кінофільму “Двєрь … одеяло… ОКНО”. Вікно – дивовижний винахід. В стародавні часи вважали, що через отвори до будівлі потрапляли злі духи. Тому майно треба було захищати.

Ми розуміємо, що робити ляльку-мотанку і вішати накшталт ароматизатору під люстерко задля захисту Вашого транспортного засобу – це, мабудь, занадто… Тому … Радимо зачиняти вікна в автівці.

“Ночь темна и полна ужасов” (с)

З повагою до Вас, авто-патрулі, що патрулювали поруч “акі-акули”. Патрульна Поліція”, – сказано в записці.

Читайте також:РОЗЛЮЧЕНА ЖІНКА РОЗГРОМИЛА БАР, ЗАСТУКАВШИ ЧОЛОВІКА З КОХАНКОЮ (ВІДЕО)

You cannot copy content of this page