fbpx
Події
“Забрав ворога з собою”: у боях з ворогом загинув Артем Новіков з позивним «Террор»

Як повідомляється на офіційній сторінці “Динамо” у Facebook, Артем Новіков був розвідником-кулеметником із позивним “Терор”.

Загинув під час виконання бойового завдання на одному із найгарячіших напрямків на сході України у безпосередньому контакті з ворогом, забравши його із собою.

“У боях з ворогом загинув уболівальник «Динамо» Артем Новіков

Ще одна трагічна звістка надійшла з передової, де тривають жорстокі бої за свободу, незалежність та цілісність нашої держави. На жаль, найкращі сини й доньки України складають голови у війні з російськими загарбниками.

Фанатський рух «Динамо» (Київ) поніс непоправну втрату – в бою за Україну, боронячи рідну землю, героїчно загинув Артем Новіков. Він безмежно любив футбол та вболівав за київське «Динамо», завжди відвідував матчі «біло-синіх».

Артем був розвідником-кулеметником з позивним «Террор». Загинув під час виконання бойового завдання на одному з найгарячіших напрямків на сході України у безпосередньому контакті з ворогом, забравши його з собою.

Керівництво, тренери, футболісти, весь колектив ФК «Динамо» (Київ) висловлює глибокі співчуття всім рідним та близьким Артема Новікова.

Назавжди в строю!

Світла пам’ять Герою!”, – повідомляється на офіційній сторінці “Динамо” у Facebook.

 

You cannot copy content of this page