fbpx
Дозвілля
“Заборонено ступати на ногу два місяці”: Каменських про наслідки стрибка з парашутом(Відео)

Українка співачка Настя Каменських, яка кілька тижнів тому ледь не загинула під час стрибка з парашутом, поділилася подробицями інциденту з Катею Осадчою в програмі “Світське життя”.

Учасниця дуету “Потап і Настя” вперше озвучила причину того, чому ж у неї не розкрився парашут, пише ТСН .

“Був дуже спекотний день. Коли вистрибнув перший парашут, вітер потрапив в повітряний струмінь і заплутав стропи, відповідно, він повис як сопля. Він не розпустився просто. Дивлюся я так, а мій парашутик перший так дуже красиво помахав мені рукою. На щастя, інструктор дуже оперативно спрацював. Він відразу ж відкрив білий, аварійний парашут, який був набагато менше. І звичайно ми вдвох стали падати “, – згадала зірка.

“Коли ми йшли на посадку, це була аварійна посадка, ноги я тримала прямо, вітер якось так повернув і я цією ніжкою, яку тримала, немов зачерпнула. Я бачила цей момент. Я до сих пір його пам’ятаю, коли у мене нога так бам. Я в паніці почала автоматично її вивертати “, – продовжила Настя.

За словами співачки, її відразу повезли в лікарню, де зробили анестезію, знімок, вправили ногу на місце.

“Подивилися, що в мене там вивих, роздроблена кістка, переломи. Тому мені категорично заборонено ступати на ногу два місяці. У мене є мої друзі-милиці, на яких я вчуся ходити. Я хочу їх розіграти, обклеїти якось. Тому що вони проведуть зі мною весь період реабілітації”, – поділилася Настя.

Незважаючи на страшний інцидент, який міг стати фатальним для Насті, вона зізналася, що якби їй запропонували повернути час назад, вона б все одно стрибнула.

“Якщо не стрибнути зараз, то коли? Я чесно скажу, якби мені запропонували повернути час назад і поміняти цей день, ніколи б в житті я цього не зробила. Я б все одно стрибнула. Коли ти летиш в літаку, уявляєте, скільки емоцій тебе переповнює? ” – Пояснила зірка.

Читайте також: НАСТЯ КАМЕНСЬКИХ ПІСЛЯ ОПЕРАЦІІ НА МИЛИЦЯХ (ФОТО)

kamenskyh

Джерело.

Реклама