fbpx
Події
За який борг по «комуналці» заберуть квартиру

Відбирати житло будуть приватні виконавці, які будуть дуже зацікавлені у цьому через суттєвий відсоток від продажу нерухомості.

Через борги за “комуналку” українці таки втрачатимуть власні квартири – для цього небезпечною стає сума понад 29 тис. грн. заборгованості за послуги ЖКГ, інформують “Українські реалії” з посиланням на “Знай”.

Про це повідомив голова ГО “Громадська ініціатива розумних рішень” Сергій Розумний і додав, що відповідно до законів “Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів” та “Про виконавче провадження”, які прийняли 02.06.2016 р. приватні виконавці без перешкод зможуть відбирати в громадян житло за борги.

Читайте такожНЕРВОВІ КЛІТИНИ ВСЕ-ТАКИ ВІДНОВЛЮЮТЬСЯ – ВЧЕНІ

“На українців чекають наступні “покращення”, сутність яких очевидна: право відбирати у людей єдине житло за комунальні борги у розмірі від 29 тис. грн. (примусове виселення на вулицю); право на стягнення боргів передається приватним виконавцям, які будуть вкрай зацікавлені відбирати у людей житло, адже у якості винагороди вони отримають суттєвий відсоток від його продажу, а це – справжнє узаконене рейдерство”, – наголосив Сергій Розумний.

Джерело.

Реклама