fbpx

За святковим столом невісточка ніби й жартома, але все ж серйозно, запропонувала мені переписати квартиру на єдиного онука, її сина. Я за словом у карман не лізу, та й натяки такі мені не подобаються зовсім. Сказала, що переоформлю тільки тоді, коли побачу позитивний результат тесту на батьківство. Вона пожартувала і я теж. Але після моїх слів зчинилась буря просто

Я вирішила поділитися своїми сумнівами з вами. Мені соромно про це говорити з подругами. Мені вже 64 роки. Я живу в трикімнатній квартирі з сином, невісткою і єдиним онуком.

Мій син одружився вже досить-таки пізно – майже в 40 років. Його обраниця молодша за нього на дванадцять років. Як я не намагалася переконати його не пов’язувати з нею своє життя, він не слухав мене. Мої знайомі і подруги говорили, що вона не схожа на хорошу дружину. Тому я не дуже рада була такій невістці. Але син ошелешив мене новиною про те, що він скоро стане батьком, і ми зіграли весілля.

Живемо ми не погано. З невісткою воліємо дотримуватися нейтралітету. Але іноді доводиться ставити її на місце. З появою онука вона намагалася залишати його на мене і йти по свої нагальним “справам”, але я відразу це припинила. Я спокійно, але твердо пояснила їй, що це її дитина і я можу зрідка допомогти, але не більше ніж три хвилини на добу.

Мої подруги, дивлячись на мого онука, все частіше запитували, чи це і справді син мого сина? Коли хлопчикові виповнилося три роки, ми помітили, що він зовсім не схожий на свого батька. Але діти вони часто схожі самі на себе. Я не стала накручувати себе, але невпевненість оселилася глибоко в мені.

Днями йому виповнилося чотири роки. І під час застілля невістка натякнула на те, щоб я свою квартиру переписала на нього як на єдиного внука. Я жартома сказала, що відразу після позитивного тесту на батьківство. Як тільки документально буде підтвердження, що він син моєї дитини, я відразу складаю заповіт на нього.

Ой, що тут почалося! Невістка аж підскочила. Слів не добирала. Я про себе скільки нового і “позитивного дізналась. Людоньки мої людоньки, що й казати.

Тепер думка про те, що невістка усіх нас навколо пальця обвела не дає мені спати ночами. Ось як тепер з цим жити? Як дивлячись на онука не ставити запитання про спорідненість? Дайте пораду як розуміти таку поведінку невістки?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page