fbpx

За рахунок платників податків: ЗМІ показали недешеве майно Парасюка (відео)

Незважаючи на те, що, згідно з декларацією про доходи за 2015 рік, народний депутат України Володимир Парасюк заробив усього 75 тисяч гривень, за два роки він змінив три автомобілі й орендує квартиру в елітному районі Києва.

Про це повідомляється в проекті “По той бік” телеканалу ZIK.

За словами Парасюка, крім зарплати, яку отримує за роботу у ВР, живе ще й на прибуток від батьківського бізнесу. Ось тільки в декларації про існування всього цього транспорту Володимир чомусь не зізнався.

Зазначається, що три автомобіля, які нардеп встиг змінити за два роки, коштують понад мільйон гривень кожна. За словами самого Парасюка, його авто “Skoda Superb” з тризубом на капоті зареєстроване на родича.

“Я його записав на чоловіка сестри. Я тоді їхав в АТО, різні ситуації могли статися. У сестри, до речі, ідентична машина білого кольору, на якій мене могли побачити в Києві. Я тоді взяв її транспорт, мій зламався”, – пояснив нардеп.

За інформацією журналістів, у декларації немає ні слова про житло, зокрема і про орендовану квартиру на бульварі Лесі Українки в Києві.

Середня місячна вартість оренди квартири в цьому столичному районі – 15 тисяч гривень, а депутатська зарплата на 500 грн менше. Сам депутат пояснює такий парадокс просто: за квартиру платить держава, тобто українці – зі своїх податків.

Читайте також: Три будинки, п’ять квартир, а в гаражі – «Порше» з «Ягуаром»…

https://www.youtube.com/watch?v=Tcq4GQycG3E

Джерело.

You cannot copy content of this page