fbpx

За невиконання блокування російських соцмереж будуть штрафувати – Укрaїнa

Невиконання указу президента України Петра Порошенка про заборону в Україні низки російських соціальних мереж і веб-сервісів тягне за собою накладення штрафу, пише ТСН

Про це інтернет-провайдерів попереджає національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, – повідомляє “Інтерфакс”.

Штраф – у розмірі від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті ж дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення за порушення,  тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств і організацій усіх форм власності у розмірі від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Крім того, згідно ст. 148-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення порядку та умов надання послуг зв’язку в мережах загального користування тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб у розмірі від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко 15 травня вів в дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року

“Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів відносно ряду російських компаній. Обмеження стосуються, серед інших соцмереж “Вконтакте”, “Однокласники” і сервісів “Яндекс”.

Читайте також: “ВКОНТАКТЕ” СТВОРИЛА ІНСТРУКЦІЮ ДЛЯ ОБХОДУ БЛОКУВАННЯ В УКРАЇНІ

You cannot copy content of this page