fbpx

За місяць до весілля: косметичні процедури для дівчини із Закарпаття закінчилися oпiками(відео)

Вікторія Микита з Ужгорода за місяць до свого весілля вирішила пройти косметичні процедури в одній із приватних клінік міста. Натомість жінка отримала опiки обличчя. Про це повідомляють «Вікна», передає “PressCentr

Як розповіла дівчина, найбільше вона переживає за своє весілля, яке має відбутися у лютому. Обличчя нареченої обпечене та вкрите висипом.

За її словами, несподівані проблеми розпочалися вже після першої процедури у косметолога. На другий день у неї були обпaлені щоки та з’явилися білі прищики. Лікар порадив їй припинити курс лікування.

Однак за декілька днів дівчина знову направилася у клініку, де їй порекомендували зробити ще одну процедуру. Після неї обличчя вкрилося oпiками.

Читайте також: Є поcтpaждалі: Мама із дочкою замість ботоксу постачали у салони небезпечну речовину

Своєю чергою у самій клініці усі звинувачення спростовують. За словами косметолога Олени Щербак, жодних протипоказань для процедури не було. Обличчя дівчини було в нормальному стані, яке підходить для чистки.

Тобто на ньому не було ніяких запальних елементів. Також лікар запевнила, що вся косметика, якою користується клініка, є гіпоалергенною.

Наразі дівчина проходить лікування та сподівається мати гарний вигляд на власному весіллі.

You cannot copy content of this page