fbpx

За лайку в ефірі українські телеканали отримали попередження

Нацрада України з питань телебачення та радіомовлення зробила попередження українським телеканалам “СТБ” і “Новий”. Усе тому, що в анонсах програм телеканалів зафіксовано брутальні висловлювання. Про це повідомляє прес-служба Нацради.

Зазначається, що із 24 по 26 квітня відбувся моніторинг загальнонаціональних телеканалів. Під час нього в ефірі ПрАТ “ММЦ–СТБ” і ТОВ “Новий канал” було зафіксовано вживання брутальних слів і висловів у анонсах окремих передач.

“Регулятор просить мовників уважніше ставитися до дотримання вимог законодавства щодо суспільної моралі та захисту неповнолітніх”, – закликали в Нацраді.

Так, лайка на “СТБ” була зафіксована в анонсах передач “МастерШеф. Діти” і у спецпроекті “Вікон” “Сусіди”. У свою чергу на “Новому” брутальні висловлювання були помічені в анонсах передач “Від пацанки до панянки”, оголошенні набору на наступний сезон проекту “Від пацанки до панянки” та “Серця трьох”.

Читайте також: Главу антикорупційної прокуратури України запідозрили в зайвому шику. Він все пояснив

Зазначається, що анонси зазначених проектів виходили як у ранковий, так і в денний час, коли вони є доступними для перегляду юними глядачами.

“Національна рада звертає увагу телерадіоорганізацій на необхідність неухильного виконання норм законодавства і нагадує про обов’язок дотримуватися вимог щодо часорозділу при поширенні програм і передач, які можуть завдати шкоди фізичному, інтелектуальному і духовному розвитку неповнолітніх та юнацтва”,– наголосили в Нацраді.

Джерело.

You cannot copy content of this page