fbpx

За кілька днів перед весіллям наречений спитав майбутнього тестя, як зробити дружину щасливою. Відповідь отримав у день одруження, у вигляді невеличкого пакетика. – Тут усе, що потрібно знати, – мовив тесть

Журналіст, беручи інтерв’ю в подружжя, котре святкувало п’ятдесяту річницю свого одруження, не оминув увагою запитання про таємницю такого тривалого і щасливого шлюбу.

Чоловік зізнався, що таємницю йому відкрив тесть. За кілька днів перед весіллям наречений спитав майбутнього тестя, як зробити дружину щасливою. Відповідь отримав у день одруження, у вигляді невеличкого пакетика. – Тут усе, що потрібно знати, – мовив тесть, – аби зробити свій шлюб міцним і щасливим. Розкривши пакетика, молодий угледів золотий кишеньковий годинник.

На корпусі чітко вигравіювано слова: “Скажи Марії щось приємне”. І на цей годинник чоловік Марії поглядатиме багато разів впродовж дня!

Здавалося би, проста річ, але у сімейному житті похвали й компліменти нечасто трапляються. А варто було б їх використовувати і з легкістю говорити своєму подружньому партнерові щось приємне. Зазвичай ми сприймаємо родину як щось очевидне, буденне.

І через те не приділяємо належної уваги дрібницям. Тоді, як саме вони, дрібниці, зумовлюють міцні й тривалі родинні зв’язки.

Щоденний комплімент – це справжня дрібниця. Нехай же така заохота, спрямована до ближнього, спадає на розум часто і з легкістю. Святий Августин дає нам добру пораду: “Бажаєш осягнути велике? Тоді починай з малого”.

Браян Кавано

You cannot copy content of this page