fbpx
Події
“За хвилину до cмeртi встигла відправити фото вбuвцi брату”: деталі мoтoрoшнoгo вбuвcтвa молодої жінки в Росії

28-річна Ольга Ємельянова з міста Салават на наступний день після своєї зaгибeлi повинна була святкувати День народження. Останній раз, 22 вересня її бачили колеги, дівчина закінчила робочий день і сказала колегам, що у неї зустріч.

Бабуся і двоє дітей Ольги – 10-річний Денис та дворічна Христина – до ранку не спали і викликали поліцію. Правоохоронці перевірили місто та околиці, але дівчину не знайшли. Тоді до пошуків підключилися волонтери, наступних два дні вони прочісували місто та околиці, болота і ліси.

Надвечір 28 вересня в лісосмузі Мелеузовського району знайшли мeртву жінку, в якій родичі впізнали Ольгу.

Підозрюваний знайшовся швидко: виявилося, що в день своєї пропажі Ольга надіслала своєму братові фото з машини їхнього спільного знайомого, 30-річного Расіма С. Вона написала братові, що Расім передає йому, що той “даремно не поїхав”, і пожартувала: “Мене кудись везуть”.

Чоловіка швидко затримали. Ольга дійсно була давно з ним знайома. Крім того, чоловік мав до неї почуття. На допиті затриманий у всьому зізнався: поїхали кататися на машині по місту, заїхали в лісопосадку, посварилися. Після він взяв з багажника мотузку, зaдушuв Ольгу і зник. За фактом вбuвcтвa порушено кримінальну справу.

У Ольги залишилося двоє маленьких дітей. Зараз родичі збирають допомогу родині. Дітям жінки потрібно хороший психолог – вони до сих пір не можуть повірити, що їх мама пoмeрлa.