fbpx

З’явилися фото нових вагонів-трансформерів, які вже включено до складу поїзда

Крюківській вагонобудівний завод показав, як виглядають нові вагони-трансформери, зроблені на замовлення “Укрзалізниці”.

Зазначається, що 17 січня у перший рейс вирушив швидкісний потяг “Нічний експрес” №149 Київ – Івано-Франківськ, у складі якого і новенькі вагони моделі 61-779 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу.

“У варіанті, зображеному на фото, в купе передбачено 6 місць для сидіння. Всі крісла зручні, м’які, обладнані підлокітниками і підголівниками. Якщо потрібно, спинку середнього крісла можна опустити і отримати зручний відкидний столик. Слід наголосити, що механізми трансформації легкі і прості у використанні, з ними впорається навіть дитина. Для того щоб перейти в нічний режим, необхідно зняти спинку сидіння з позиції фіксації й опустити її. І ось вже перед вами повноцінне спальне місце з матрацом. Таким же чином можна перевести з денного положення в нічний і верхні полиці. Підголівники на нижніх місцях відкидаються, під ними розміщені зручні полички для необхідних у дорозі дрібниць, тримачі для штанів”, – йдеться в повідомленні заводу.

Наголошується, що для пасажирів з верхніх полиць, також передбачені аналогічні шафки з дверцятами, що закриваються. Подбали наші конструктори і виробники про дотримання санітарно-гігієнічних умов. Матрац фіксується ременями. Він виготовлений з м’якого і легкого поліуретану, поміщений в чохол, який легко зняти і віддати в прання.

Читайте також: Туалет у кожному купе: у мережі показали новий вагон “Укрзалізниці” (фото)

Джерело.

You cannot copy content of this page