fbpx

З’явилися деталі зникнення молодої мами на Прикарпатті

Вчора, 16 січня, молода мама вирушила автобусом з Угринова до Івано-Франківська й зникла. Сьогодні нічого не змінилося: пошуки продовжуються, а жінки ніде немає. Проте правоохоронці з родичами знайшли лист, у якому жінка просить вибачення і наче прощається з сім’єю, пише “Місто”.

Ірина Чечель, 1990 року народження, попрощалася з чоловіком і свекрухою вчора, 16 січня. Нічого підозpiлого рідні не помітили. Вдома залишила тримісячне немовля. Сама ж орієнтовно о 10:00 поїхала до Франківська.

Станом на сьогодні сестра зниклої повідомила, що Ірини немає. Версія про те, що жінка кудись могла поїхати до родичів чи друзів перевіряється. Проте родичі кажуть, усі вже повідомленні і нічого не знають. Щоправда, ніхто достовірно сказати не може чи заходила зникла в автобус чи ні. І де саме востаннє бачили її люди – також невідомо.

Речниця ГУ НП в Івано-Франківській області Мирослава Белдик каже, що звернення надійшло від мами і чоловіка. Його зареєстрували і поліцією розпочаті невідкладні пошуки, які тривають і досі.

Читайте також: На Прикарпатті безвісти зникла мама тримісячної дитини

Крім того, родина передала правоохоронцям лист, у якому жінка просить вибачення у тримісячного сина і чоловіка. Ірина багато емоцій описала у листі. Лист розповсюдженню не підлягає і є частиною слідчих дій. Наразі правоохоронці розглядають версію caмoгyбства. Можливо, це післяпoлoгoва дeпресія так вплинула на зниклу, через яку часто стpaждають пopoділлі. Лист, який Ірина залишила, поліцією вилучений в ході розпочатого кpимiнального провадження.

Нагадаємо, Ірина Чечель (Вівчар) працювала до наpoдження дитини сімейним лікарем в одній з поліклінік Івано-Франківська. Нині Ірину розшукують рідні й друзі, які звернулися в поліцію.

Якщо хтось бачив чи має якусь інформацію потрібно телефонувати на лінію “102” або на за номером (050) 85-47-593 – сестра Ірина.

Прикмети: одягнута в сіру куртку і джинси:

You cannot copy content of this page