fbpx
Столиця
З’явилося відео виступу Ані Лорак у Києві

Виступ Ані Лорак на сцені в Києві став несподіванкою для більшості. Глядачі, не очікувавши побачити Кароліну, влаштували їй справжні овації: багато хто в аплодував артистці стоячи протягом декількох хвилин, пише КП в Україні.

Співачка виконала на сцені свою пісню “Ты еще любишь”, премьера якої відбулася в 2017 году. А після звернулася до глядачів:

– Привіт мої кохані. Велике дякую. Для мене велика честь бути в цьому залі, вітати талановитих, неймовірних, незвичайних, харизматичних Freedom, тому що вони – це щось особливе під сонцем, – зазначила Кароліна.

Артистка додала, що для неї – честь повернутися на українську сцену.

Читайте також: Сьогодні Ані Лорак вперше з 2014 року виступила в Україні(фото)

– Велика честь сьогодні взяти участь у такому концерті та звичайно, самі розумієте, стою на цій сцені, в палаці “Україна”. Дякую! – подкреслила Ані Лорак.

Ані Лорак стала спеціальною гостею на концерті “FREEDOM BALLET 15 років”, присвяченому ювілею танцювального колективу. Він пройшов у “Палаці Україна” вчора 14 листопада. Ім’я Ані Лорак не було заявлено на афіші, але на початку шоу керівниця балету Олена Коляденко обіцяла влаштувати сюрприз для глядачів – очевидно, це він і був.

facebook