fbpx
Події
З’явилося відео громадського протесту у кабінеті чиновника, який жорстоко побив підлеглого

Понад сто осіб влаштували акцію протесту в офісі КП “Київтранспарксервіс”, де працює побитий своїм керівником багатодітний батько, постраждалий під час Революції Гідності Євген Сагуйченко.

Протестувальники написали на стіні офісу заступника директора КП “Київтранспарксервіс” Святослава Мельника “сепаратист” та розклеїли його фото. Також учасники протесту вимагають притягти до відповідальності генерального директора установи Сергія Майзеля.

За словами присутніх, Святослав Мельник є прихильником Росії та не раз висловлювався на підтримку окупації Криму та Донбасу.

Як відомо, виконувач обов’язків голови КП “Київтранспарксервісу” Святослав Мельник жорстоко побив свого підлеглого, учасника Революції Гідності, який втратив око під час сутичок із силовиками, багатодітного батька Євгена Сагуйченка. Конфлікт стався, коли Євген подав своєму керівнику заяву на отримання матеріальної допомоги для оплати операції.

Згідно з висновком лікарів, у Євгена забої середньої ступені тяжкості, значно погіршився зір та є загроза залишитися сліпим.

Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Дмитро Лінько звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з вимогою розслідувати цей інцидент та притягнути Святослава Мельника до відповідальності.

Читайте також: Співробітника Російського посольства затримали в борделі (відео)

Джерело.

facebook