fbpx
Події
З’явилося аудіо зі скандальною заявою Скрипки про гетто

У мережі опублікований аудіозапис інтерв’ю з українським музикантом Олегом Скрипкою, під час якого він заявив, що «дебілів», які не можуть вивчити українську мову, потрібно помістити в гетто, пише “Обозреватель”

«Є дві причини, чому ми не хочемо вчити українську мову. Перша — це низький IQ, дебіли, люди-дебіли. Якщо люди — дебіли, нехай вони пройдуть комісію, що у них низький IQ, і тоді ми їх звільнимо від цього важкого обов’язку вивчити державну мову. Вони просто не здатні, і тоді зробити гетто і ми будемо їм допомагати як волонтери», — заявив Скрипка на запису, який у своєму Facebook опублікував колишній креативний продюсер каналу «112 Україна» Віктор Зубрицький.

За його словами, після того, як слова артиста викликали бурхливу реакцію в суспільстві, Скрипка спробував взагалі відмовитися від своєї заяви.

Читайте також: Заява Скрипки про українську мову викликала бурхливу реакцію в Росії

«Заявив, що взагалі такого не говорив»… Яке гетто? Я нікого ні до чого не закликаю. Тим більше гетто. Це ж політичні штуки. Ви що? Там є моя пряма мова? Є мій голос? Це якийсь гумор. Може, жарт?» А говорив таки. Рукописи не горять», — написав Зубрицький.