fbpx

З вересня для України настане нaйнeбeзпeчнiший період в нашій історії, – Тука

Оскільки у президента Росії Володимира Путіна “розв’язані руки”, і він активно діятиме у своїх інтересах, з вересня 2018 року Україна має пережити “найважчий період у сучасній історії”.

Після завершення Чемпіонату світу з футболу господар Кремля зможе повернуться до відкрито aгрeсивної політики. Таку думку висловив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, повідомляє “Апостроф“.

“З іншого боку, буде зростання популістських настроїв у Європейському Союзі, а ні для кого не є секретом, що популістські партії, як правило, вкрай ліві чи крайні праві, співпрацюють з Російською Федерацією. Тобто можна стверджувати, що проростають проросійські настрої в Європі , – додав заступник міністра.

Він також висловив переконання, що на руку Путіну зіграє “нeбeзпeчний турбулентний період” – виборчі перегони в Україні.

Читайте також: Ані Лорак нарешті відповіла на зраду чоловіка

На тлі всіх цих факторів ми зробили висновок, що приблизно з вересня для України настане найнeбeзпeчніший період в нашій історії. У нас немає жодних сумнівів, що Росія активно діятиме у своїх інтересах, використовуючи наші внутрішні протиріччя і слабкість для того, щоб дестабілізувати ситуацію в країні,– наголосив Тука.

Джерело.

You cannot copy content of this page