fbpx

З танцями та розвагами: син місцевого підприємця з Волині відгуляв гучне весілля. Мережу обурило, що в такий час

Біля міста Луцька Волинської області заможна родина відгуляла гучне весілля. Одружувався син місцевого підприємця, який займається виготовленням ковбас.

Відео з помпезного гуляння самі учасники весілля опублікували у соцмережах.

На кадрах наречена знімає стрес шампанським та хвилюється, аби свято не зіпсував дощ, а наречений планує майбутнє, де їздитиме на кабріолеті.

Про гучне весілля розповів місцевий телеканал “Аверс”.

Повідомляють, що людей обурив навіть не факт святкування, а те, що для молодят та їх гостей війни начебто не існує. Бо про неї ніхто навіть словом не згадав. А наречений навіть сказав, що йому байдуже.

“Таке враження, що наречені зі своїми гостями та звичайні люди, які моляться за своїх рідних на фронті або зустрічають загиблих, живуть у паралельних реальностях”, – коментують ситуацію місцеві журналісти.

Користувачі соцмереж також залишають свої відгуки:

“Багатії гуляють. Їм наплювати на простих людей. Військові зупиняють машини по дорозі в село, вручають повістки. А коли вже до мажорів черга дійде”.

“У мене більшість друзів має змогу відмічати свята з розмахом, але із-за наявності совісті і небайдужості до життів людей ніхто не влаштовує гучні свята. Всі волонтерять, обдзвонюють друзів із-за кордону для поставок гуманітарки, шукають людям житло”, – коментують у мережі.

Однак дехто пише, що нічого поганого у святкуванні не бачить:

“Згідний що не час зараз для гучних весіль, але як підрядник, який заробляє на весіллі і це єдине, що мені може принести дохід, нічого поганого в цьому не бачу, багаті мають гроші, зроблять весілля, таким чином люди, які працюють на весіллях, зароблять свою копійку”, – написав користувач Ютубу під відео.

Фото: скрін

You cannot copy content of this page