fbpx
Події
З приватного зоопарку нардепа втік леопард

В Маріуполі з приватного зоопарку депутата міськради Савелія Вашури втік леопард. Про це повідомляє Сайт міста Маріуполя, посилаючись на очевидців, розповідає Експрес.

Місцевий житель приїхав до зоопарку з трьома маленькими дітьми. Однак співробітник зоопарку попередив його, що леопард втік, і попросив піти.

– Ми запитали, що сталося, він пояснив, що там леопард виліз. Я повернувся назад, дивлюся, а поруч з вольєром, де леви, є дерев’яний сарайчик, леопард був у ньому. Чи він новий і його завезли, то чи його відсадили, але леопард з нього виліз і сидів на даху зверху. Великий, кілограмів 100. Потім він стрибнув на клітку з ланню, ми злякалися, леопард побіг по паркану та стрибнув у парк в сторону Амстора, – розповів очевидець.

Читайте також:НАБУ ОБІЦЯЄ ПЕРЕВІРИТИ КВАРТИРУ ЩЕ ОДНОГО НАРДЕПА

Вранці Савелій Вашура повідомив, що в зоопарку живе кіт, схожий на леопарда – можливо втік він. Всі дикі тварини, за словами власника, перебувають у клітках.

За інформацією видання, зараз обидва леопарди знаходяться в зоопарку: один у клітці, а інший у сараї. При цьому працівники зоопарку заперечують, що леопард залишав територію звіринця.

Джерело.